لوگو پولاکس
EN

درباره پولاکس

ما باور داریم، نورپردازی مناسب مفهومی بالاتر از تأمین روشنایی دارد. افزایش بازده کاری، کاهش خستگی، کاهش خطای انسانی، افزایش دقت و سرعت، بهبود مود و روحیه و... از کارکردهای نورپردازی مناسب است. تیم پولاکس با پشتوانه تجربه 20 ساله در صنعت نورپردازی همگام با آخرین پیشرفت‌های صنایع نورپردازی دنیا و استاندارهای تامین روشنایی همواره سعی درایجاد تحول مثبت و تأثیرگذار در صنعت روشنایی دارد. تولید محصولاتی باکیفیت با بازدهی بالا در کنار ارائه خدمات به مشتریان هدف اصلی ماست.

پولاکس درنظر دارد پلی میان طراحان و نورپردازان باشد از این رو طراحی محصولات پولاکس به گونه‌ای است که علاوه بر کارایی بالا، با معماری مدرن بیشترین هارمونی را ایجاد می‌کند و در طراحی دکوراسیون فضاهای داخلی و خارجی تفاوتی چشمگیر ایجاد می‌کند. مهیا کردن شرایط خرید آسان و دقیق از طریق وبسایت‌ها و نمایندگی‌ها در کنار ارائه خدمات فنی پیش، حین و پس از فروش درکنار طیف بزرگی از محصولات متنوع، کاربردی و با کیفیت، مأموریت ما برای ارتقاء سطح صنایع نورپردازی و معماری داخلی و شهری است.

پولاکس نام ستاره‌ای است در صورت فلکی دو پیکرکه در کنار کاستور، دوقلوی خود در پیشانی یکی از پیکرها قرار دارد. نام این ستاره از اسامی خدایان اساطیری یونانی گرفته شده است. این غول قرمز درخشان حجمی دو برابر خورشید دارد و شانزدهمین ستاره‌ی پرنور آسمان است.